Відображаються усі з 9 результатів

 • TREK MAX WRD MRK 24

  Фляга TREK MAX WRD MRK 24 C 590ml

  Trek
  250 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX WRD MRK 24 590 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX WRD MRK 24

  Фляга TREK MAX WRD MRK 24 C 710ml

  Trek
  300 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX WRD MRK 24 C 710 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX STR/STRP

  Фляга TREK MAX STR/STRP 24 B 590ml

  Trek
  250 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX STR/STRP 24 B 590 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX STR/STRP

  Фляга TREK MAX STR/STRP 24 B 710ml

  Trek
  300 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX STR/STRP 24 B 710 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX STARS

  Фляга TREK MAX STARS 24 CLR 590ml

  Trek
  250 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX STARS 24 CLR 590 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX STARS

  Фляга TREK MAX STARS 24 CLR 710ml

  Trek
  300 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX STARS 24 CLR 710 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.

 • TREK MAX BARN

  Фляга TREK MAX BARN 24 SMK 590ml

  Trek
  250 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX BARN 24 SMK 590 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.  

 • TREK MAX BARN

  Фляга TREK MAX BARN 24 SMK 710ml

  Trek
  300 грн.

  Фляга для велосипеда TREK MAX BARN 24 SMK 710 мл із харчового пластику BPA та BPS free. Широка шийка для більш зручного миття всередині. Наповнювати водою та напоями без газу. Перед першим використанням рекомендується промити теплою водою.  

 • Onride Tanami whiteOnride Tanami grey

  Фляга Onride Tanami 800 мл

  ONRIDE
  Clear
  115 грн.

  Фляга з оригінальним дизайном, виготовлена з високоякісного пластику за технологію, що виключає використання бісфенолу (BPA). Рекомендується наповнювати флягу водою, ізтонічними напоями, а також іншими спортивними напоями без газу, температурою до 40°С. Особливості: Фляга має ковпачок для захисту клапана від пилу та бруду Виготовлена з пластику, який не містить бісфенол Дозволено мити в посудомийній машині Максимальна…