Оплата на сайті картою вашого банку через систему онлайн-платежів LiqPay.

Грошовим переказом на картку ПриватБанку через систему Приват24, або просто поповненням карти в найближчому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб оплати є найвигіднішим, комісія за грошовий переказ складає кілька гривень.

Безготівковий розрахунок також доступний при купівлі товарів в інтернет-магазині vovk-sport.com. Якщо ви хочете оформити замовлення на фірму, вкажіть це в коментарях або в телефонній розмові з нашим менеджером. Ми підготуємо всі документи для оплати і відправимо вам на пошту.

Звертаємо вашу увагу на те, що деякі категорії товарів під замовлення. Тому відправляються тільки по передоплаті (70% -100% від загальної суми замовлення). Дану інформацію можна дізнатися у нашого менеджера при обробці вашого замовлення.

Номер картки буде відправлений на ваш E-mail або номер телефону(вказаний при оформленні замовлення).

Інформація по поверненню або обміну товару

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність пакування;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Повернення коштів при поверненні товару відбувається протягом 5-ти банківських днів після прибуття посилки в магазин (проводиться огляд товару, передається інформація в бухгалтерію, після чого проводиться переказ коштів на вашу карту).